C322C911KAG5TA
MFR.Part #
C322C911KAG5TA
JLCPCB Part #
C1628052
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 910pF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS