C322C823J1G5TA7301
MFR.Part #
C322C823J1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2346376
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 82nF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS