C322C752G3G5TA7301
MFR.Part #
C322C752G3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2375112
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 7.5nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS