C322C683KBR5TA
MFR.Part #
C322C683KBR5TA
JLCPCB Part #
C1639337
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 630V 68nF X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS