C322C681J1G5TA
MFR.Part #
C322C681J1G5TA
JLCPCB Part #
C1620909
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 680pF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS