C322C393JAG5TA7301
MFR.Part #
C322C393JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2346275
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 39nF 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS