C322C393G5G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C322C393G5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2429200
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
39nF 5.08mm 50V C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS