C322C333FAG5TA7301
MFR.Part #
C322C333FAG5TA7301
JLCPCB Part #
C1916179
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 33nF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS