C322C301G3G5TA7301
MFR.Part #
C322C301G3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2319487
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 300pF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS