C322C223F1G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C322C223F1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2433912
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 22nF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS