C322C201FAG5TA
MFR.Part #
C322C201FAG5TA
JLCPCB Part #
C1641755
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200pF 250V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS