C322C200FAG5TA
MFR.Part #
C322C200FAG5TA
JLCPCB Part #
C1641899
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
20pF 250V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS