C322C103FAG5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C322C103FAG5TA
JLCPCB Part #
C1647748
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10nF 250V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS