C322C101J2G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C322C101J2G5TA
JLCPCB Part #
C600230
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100pF 200V 5.08mm X7R ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS