C321C912G3G5TA
MFR.Part #
C321C912G3G5TA
JLCPCB Part #
C1643508
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
25V 6.35mm 9.1nF C0G ±2% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS