C321C683F5G5TA
MFR.Part #
C321C683F5G5TA
JLCPCB Part #
C1647604
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
50V 6.35mm 68nF C0G ±1% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS