C321C560G3G5TA
MFR.Part #
C321C560G3G5TA
JLCPCB Part #
C1640024
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
25V 56pF 6.35mm C0G ±2% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS