C321C472KAG5TA
MFR.Part #
C321C472KAG5TA
JLCPCB Part #
C1633523
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
250V 4.7nF 6.35mm C0G ±10% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS