C321C472F2G5TA
MFR.Part #
C321C472F2G5TA
JLCPCB Part #
C1645107
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
200V 4.7nF 6.35mm C0G ±1% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS