C321C432G2G5TA
MFR.Part #
C321C432G2G5TA
JLCPCB Part #
C1643497
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
200V 4.3nF 6.35mm C0G ±2% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS