C321C393F1G5TA
MFR.Part #
C321C393F1G5TA
JLCPCB Part #
C1647656
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
100V 39nF 6.35mm C0G ±1% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS