C321C273GAG5TA
MFR.Part #
C321C273GAG5TA
JLCPCB Part #
C1646185
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
250V 27nF 6.35mm C0G ±2% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS