C321C124F5G5TA
MFR.Part #
C321C124F5G5TA
JLCPCB Part #
C1647580
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
120nF 50V 6.35mm C0G ±1% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS