C321C103FAG5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C321C103FAG5TA
JLCPCB Part #
C1647623
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
10nF 250V 6.35mm C0G ±1% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS