C320C751K3G5TA
MFR.Part #
C320C751K3G5TA
JLCPCB Part #
C1628479
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 750pF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS