C320C471KAG5TA7301
MFR.Part #
C320C471KAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2245597
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 470pF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS