C320C333F2G5TA
MFR.Part #
C320C333F2G5TA
JLCPCB Part #
C1647778
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 200V 33nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS