C320C223K2R5TA
MFR.Part #
C320C223K2R5TA
JLCPCB Part #
C1621285
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 200V 22nF X7R ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS