C320C160F3G5TA
MFR.Part #
C320C160F3G5TA
JLCPCB Part #
C1642928
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
16pF 25V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS