C320C124J5G5TA7301
MFR.Part #
C320C124J5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2337591
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
120nF 50V C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS