C320C120KAG5TA
MFR.Part #
C320C120KAG5TA
JLCPCB Part #
C1628425
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
12pF 250V C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS