C320C110FAG5TA
MFR.Part #
C320C110FAG5TA
JLCPCB Part #
C1642091
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
11pF 2.54mm 250V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS