C320C104F1G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C320C104F1G5TA
JLCPCB Part #
C1647773
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 100nF 2.54mm C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS