C320C101F3G5TA
MFR.Part #
C320C101F3G5TA
JLCPCB Part #
C1642242
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100pF 2.54mm 25V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS