C318C752K1G5TA
MFR.Part #
C318C752K1G5TA
JLCPCB Part #
C1634570
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 7.5nF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS