C318C752G5G5TA
MFR.Part #
C318C752G5G5TA
JLCPCB Part #
C1644328
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 50V 7.5nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS