C318C750FAG5TA
MFR.Part #
C318C750FAG5TA
JLCPCB Part #
C1642825
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 75pF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS