C318C680GAG5TA7301
MFR.Part #
C318C680GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2320192
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 68pF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS