C318C622K3G5TA
MFR.Part #
C318C622K3G5TA
JLCPCB Part #
C1633485
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 6.2nF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS