C318C562G1G5TA7301
MFR.Part #
C318C562G1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2376342
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 5.6nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS