C318C512K2G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C318C512K2G5TA
JLCPCB Part #
C1634547
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 5.08mm 5.1nF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS