C318C472K1G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C318C472K1G5TA
JLCPCB Part #
C1633501
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 4.7nF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS