C318C393G3G5TA
MFR.Part #
C318C393G3G5TA
JLCPCB Part #
C1643971
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 39nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS