C318C392F5G5TA
MFR.Part #
C318C392F5G5TA
JLCPCB Part #
C1642358
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
3.9nF 5.08mm 50V C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS