C318C332K2G5TA
MFR.Part #
C318C332K2G5TA
JLCPCB Part #
C1634521
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 3.3nF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS