C318C201J3G5TA
MFR.Part #
C318C201J3G5TA
JLCPCB Part #
C1630321
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200pF 25V 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS