C318C152KAG5TA
MFR.Part #
C318C152KAG5TA
JLCPCB Part #
C1634300
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.5nF 250V 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS