C318C112GAG5TA7301
MFR.Part #
C318C112GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2377692
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.1nF 250V 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS