C318C103G3G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C318C103G3G5TA
JLCPCB Part #
C1643960
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10nF 25V 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS