C318C101FAG5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C318C101FAG5TA
JLCPCB Part #
C1642824
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100pF 250V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS